x

Ilustracje

W ramach projektu Marcin Sady zajmuje się produkcją ilustracji muzycznych na potrzeby wszelkiego rodzaju działalności audiowizualnych i multimedialnych.

Oferta obejmuje kompozycję, aranżację, miks i mastering muzyki stosowanej w formach takich jak: filmy, dokumenty filmowe i telewizyjne, reklamy, multimedia, trailery, prezentacje, słuchowiska, jingle radiowe i reklamowe, animacje, gry wideo i strony internetowe. Materiał jest każdorazowo tworzony indywidualnie i dobierany w zależności od potrzeb.

filmy, dokumenty filmowe i telewizyjne, reklamy, multimedia, trailery, prezentacje, słuchowiska, jingle radiowe i reklamowe, animacje, gry wideo i strony internetowe

Równolegle proponowane są usługi z szeroko rozumianej dziedziny realizacji i postprodukcji dźwięku w tych formach, czyli m.in. udźwiękowienie, nagrania efektów dźwiękowych, zgranie dźwięku. Studio nagrań specjalizuje się też w aranżacjach i kompleksowych nagraniach autorskich utworów (tworzenie akompaniamentu i rejestracja wokali).

Wszystkie realizacje i projekty znajdują sie w działach archiwum dźwięku i archiwum obrazu. Szczegółowe informacje można uzyskać poprzez zakładkę Kontakt.

Marcin Sady - 4.06.1983 - lubelski wokalista i insteremuntalista. W latach 2004 - 2006 związany z grupą Whisky (instrumenty klawiszowe). Od 2008 roku pełnił rolę wokalisty w post rockowej grupie Loom z którą w roku 2011 wydał longplay "Tkanina". Od 2014 tworzy projekt Hee oraz współtworzy inicjatywę The Last Cube of Sugar. Jednocześnie tworzy muzykę ilustracyjną na potrzeby audiowizualne i multimedialne oraz zajmuje się udźwiękawianiem i postprodukcją dźwięku w tych formach.
Admin August 20, 2013 2:00 AM